MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY

O ZASIĘGU WOJEWÓDZKIM

DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

„WĘDRUJEMY PO MAPIE ŚWIATA”

VIII EDYCJA

 

W dniu 12 maja 2017 r. (piątek) o godzinie 10.00 w auli naszej szkoły odbędzie się uroczysta gala podsumowująca VIII edycję Wojewódzkiego Konkursu "Wędrujemy po mapie świata" organizowanego przez XXI LO im. św. Stanisława Kostki w Lublinie. Na tę uroczystość dyrekcja Biskupiaka zaprosiła (zaproszenia zostały wysłane w kwietniu) Laureatów wraz z nauczycielami.     

 

Informujemy, że w dniu 4 marca 2017r o godzinie 10.00  odbędzie się kolejna - VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Wędrujemy po mapie świata”.

            Konkurs, organizowany przez XXI LO im. Św. Stanisława Kostki w Lublinie kierowany jest do uczniów gimnazjów województwa lubelskiego.

            Jest on przeprowadzany od roku szkolnego 2009/2010 i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów naszego regionu.

            W roku szkolnym 2016/2017, podobnie jak w latach ubiegłych, konkurs został objęty Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - Pani Teresy Misiuk.

            Tegoroczna edycja konkursu, podobnie jak w ubiegłym roku, została objęta również Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin – Pana Krzysztofa Żuka.

            Objęcie patronatem honorowym przez Panią Kurator Oświaty i Pana Prezydenta Miasta Lublin jest dla nas wyróżnieniem, podkreślającym rangę przedsięwzięcia i nadającym mu prestiżu.

            Prosimy o zgłaszanie uczniów do konkursu drogą elektroniczną na adres: wedrujemypomapie@gmail.com w terminie nie później niż do 26 lutego 2017r – godz. 20.00.

Kartę zgłoszenia i regulamin oraz oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych można pobrać ze strony szkoły: XXI LO – www.biskupiak.pl w zakładce: Życie szkoły: Konkursy > Konkurs „Wędrujemy po mapie świata” (pliki do pobrania).

 

 

                          
                                                      

4 marca 2017 roku w XXI Liceum Ogólnokształcącym im. św. Stanisława Kostki odbyła się VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego o zasięgu wojewódzkim dla Gimnazjalistów “Wędrujemy po mapie świata”. Tegoroczna edycja została objęta Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty – Pani Teresy Misiuk i Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka.

Uczestnikom Konkursu „Wędrujemy po mapie świata” przypominamy o konieczności posiadania przy sobie legitymacji szkolnej oraz podpisanego przez rodzica (lub prawnego opiekuna) oświadczenia o możliwości przetwarzania danych osobowych (druk do pobrania ze strony szkoły). Uczniowie, biorący udział w konkursie oprócz przyborów do pisania powinni mieć linijkę a także bardzo przydatna może być lupa.

Wszystkich uczestników konkursu prosimy o punktualne przybycie

Organizatorzy Konkursu

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.