Uczniowie zakwalifikowani do etapu okęgowego kuratoryjnych konkursów przedmiotowych oraz wojewódzkiego konkursu ortograficznego (tematycznego)

Rok szkolny 2017/2018

 

Konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

 

Konkurs Ortograficzny (tematyczny)

   

1. Karolina Styk

2. Monika Gutalska

3. Jakub Zbigniew Skórski

4. Julita Alicja Wojewódzka

5. Jakub Boruch

6. Wiktoria Karolina Stasiak

7. Marta Szymczyk

8. Małgorzata Regina Chlebus

9. Zuzanna Katarzyna Szaruta

10. Karolina Maja Stachyra

11. Marta Hanna Górka

12. Julia Wiktoria Łobodzińska

13. Wiktoria Helena Błasiak

14. Emil Gabriel Suchorowski

15. Zofia Małgorzata Ciesielska

16. Olga Helena Czupryn

17. Marta Niedźwiadek

18. Maria Kołodziej

19. Wiktoria Bieńko

20. Aleksandra Makarewicz

21. Weronika Nieśpiałowska

22. Agata Natalia Sobczuk

23. Małgorzata Maria Zalewska

24. Jakub Piotr Karpiński

 

Konkurs matematyczny

  

 

Konkurs chemiczny

1. Jakimowicz Weronika 

2. Jaworski Michał  

3. Koproń Piotr  

4. Rybojad Adam  

5. Stępień Wojciech  

6. Ściuk Wojciech  

   

 

Konkurs języka niemieckiego

1. Lisek Anastazja

2. Makarewicz Aleksandra

3. Szabat Piotr

4. Antkiewicz Zuzanna

5. Błasiak Wiktoria

6. Chołast Wiktoria

7. Gut Krystyna

8. Gut Maria

9. Jelonek Maria

10. Michoń Aleksandra

11. Pastwa Karolina

12. Rybojad Adam

13. Szulej Jakub

 

 

Konkurs historyczny

   

 

Konkurs biologiczny

   

 

Konkurs fizyczny

1. Ściuk Wojciech Piotr
2. Garbacz Dominik
3. Skrzypek Szymon
4. Szymczyk Marta
5. Uliasz Filip
6. Świerk Bartosz
7. Kowalczyk Karol

   

 

Konkurs języka polskiego

   

 

Konkurs języka angielskiego

   

 

Konkurs geograficzny

 

 

Konkurs języka hiszpańskiego

 

1. Dziduch Julia 

2. Gruszkiewicz Natalia 

3. Łukasik Dorota 

4. Styk Karolina 

5. Bodys Zuzanna 

6. Małysza Zuzanna 

7. Dobroch Bartosz 

8. Paszkowska Łucja 

9. Rabińska Wiktoria 

10. Stępień Wojciech 

11. Ciesielska Zofia 

12. Nużka Hanna 

13. Skórski Jakub 

14. Mazur Weronika 

15. Rola Wiktoria 

 

Konkurs języka francuskiego

 1. Karolak Julia

2. Małek Dominika 

3. Profeta Anna 

4. Dobosz Dominika 

5. Iwaszko Agata 

6. Gruszczyńska Antonina 

7. Gutalska Monika 

8. Wróbel Michał 

 

 

 

 

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.